Domov O nás LINK Academy Akadémia pre podnikavé ženy Rozvojová výzva Blog Inšpiruj sa

LINK Academy - Účastníci a účastníčky

Diana Ferencová

Volám sa Diana Ferencová a keďže mi učarovalo mesto Banská Bystrica rozhodla som sa, že po skončení štúdia na vysokej škole ekonomickej v ňom aj ostanem žiť. Ešte skôr, ako som ukončila štúdium som už vykonávala prax v obore, ktorý som študovala, takže o prácu som núdzu nemala. Ako čas ubiehal, uvedomovala som si, že vzdelávanie mi chýba a keďže je to celoživotný proces, hľadala som možnosti. Je pre mňa dôležité neustále na sebe pracovať a zlepšovať sa, preto som neváhala a prihlásila sa do LINK Academy. Tým, že som sa stala Banskobystričankou, chcela som aj prostredníctvom tohto vzdelávania spoznať nových, zaujímavých ľudí, čo sa aj podarilo. Taktiež som chcela svojím prihlásením aj daný projekt podporiť, pretože dáva všetkým účastníkom možnosť sa zlepšovať a rásť nielen v pracovnej oblasti ale hlavne osobnostne. Ďakujem za príležitosť, zážitky a skúsenosti. Ak chceš na sebe pracovať a neustále sa posúvať vpred, LINK Academy je pre teba tá pravá voľba! Odporúčam všetkými desiatimi :)

Júlia Kamenská

Volám sa Júlia Kamenská, mám vyštudované medzinárodné vzťahy a diplomaciu, aktuálne však píšem aj rigoróznu prácu, takže so vzdelávaním som to ešte nevzdala. Aktuálne som nastúpila na BBSK ako koordinátorka participatívnych procesov, čo vyžaduje širokú škálu soft skills, ktoré sa snažím neustále získavať a zlepšovať. To je aj dôvod prečo som sa prihlásila do LINK Academy. Verím tomu, že mi poskytne šancu zlepšiť sa v mnohých smeroch. Okrem toho potrebujem skúsenosť s tretím sektorom, nakoľko aj to bude súčasť mojej práce a verím, že v LINK Academy sa tomuto sektoru naozaj priblížim. Absolvovanie LINK Academy som si dala ako hlavný cieľ v rámci mojich pracovných osobných cieľov na rok 2022. Teším sa na celý proces, inšpiratívnych ľudí a kopu nových skúseností.

Mária Miklošová

Volám sa Mária Miklošová, študujem na UMB učiteľstvo slovenského jazyka a psychológie. Stále sa hľadám, zatiaľ nie som stopercentne rozhodnutá pre učiteľstvo, rozmýšľam aj nad cestou psychológa, ale som otvorená aj iným možnostiam. Napríklad už 3. rok pracujem v elektrárňach na zákazníckom centre. Stále sa snažím zlepšovať svoj život, aj keď to ide pomaly, ale malými krokmi sa zlepšujem. Som veľký knihomoľ, posledné roky to bol sebarozvoj, ale opäť zaraďujem aj beletriu na oddych. Rada sa zlepším v čomkoľvek, pretože si myslím, že každú informáciu minimálne raz v živote zúžitkujem.

Lillian Michelle Poldauf

Volám sa Lillian Michelle Poldauf a študujem na Gymnáziu Mikuláša Kováča v Banskej Bystrici na španielskej sekcii. Naša škola sa zameriava na výučbu prírodovedných vied v španielskom jazyku. Baví ma študovať na tejto škole keďže mám rada prírodné vedy a taktiež sa zaujímam o jazyky. Vo voľnom čase sa venujem intenzívnemu štúdiu švédskeho jazyka nakoľko mi táto krajina prirástla k srdcu a rada cestujem a objavujem nové zákutia sveta. Venujem sa tiež posilňovaniu a rôznym športom od snowboardingo po jazdu na koni. Rada by som sa zlepšila v svojich technicko-informatických a prejavových schopnostiach v práci v kolektíve a komunikácii. Rada si zlepšujem svoje zručnosti a rozširujem si obzory.

Kristína Bardyová

Ahojte! Volám sa Kika a tento rok si dúfam úspešne pred meno dopíšem titul Bc. v odbore Medzinárodné vzťahy. Občianske iniciatívy mi nikdy neboli cudzie, a preto sa veľmi teším na program Link Academy. Voľný čas venujem najmä príprave podujatí pre viaceré slovenské NGOs. Verím, že spolu s ostatnými budeme rásť nielen profesionálne ale aj osobnostne!

Martin Dlapka

Volám sa Martin Dlapka študujem na University of Westminster, študujem Human resource managment. Moje záujmy sú podnikanie snažím sa rozbehnuť viac projektov aktuálne je to coworking kancelárskych priestorov v BB a druhý projekt je stavba welness chaty na Počuvadlianskom jazere. Chcel by som sa celkovo zlepšit v marketingu a naučiť sa lepšie robiť podnikatelský plán. Taktiež by som sa chcel zlepšiť v komunikácii a networkingu.

Veronika Viktorová

Volám sa Veronika, študovala som na gymnázium Mikuláša Kováča. Plánujem pokračovať v štúdiu na vysokej škole v septembri. Rada kreslím a učím sa nové jazyky. Je veľa vecí, v ktorých sa chcem alebo v ktorých by som sa mala zlepšiť, každopádne som ochotná, a rada sa naučím niečo nové :)

Zlatica Fulajtárová

Ahojte! Volám sa Zlatica Fulajtárová a vďaka štúdiu sa zo mňa stala už Banskobystričanka. Som už skoro dva roky po vysokej škole a pracujem zatiaľ vo Zvolene ako účtovníčka. Výmenou štúdia za prácu a nástupom „koronovej doby“ sa akosi zúžili možnosti voľnočasových aktivít a žiaľ aj ďalšieho vzdelávania, a to je aj hlavný dôvod, prečo som sa prihlásila. Konečne je tu možnosť zažiť niečo nové, niečo nové sa dozvedieť, niekoho spoznať a ktohovie, možno aj príležitosť na nadviazanie spolupráce do budúcna. Nechám sa prekvapiť.

Dokumenty na stiahnutie

Harmonogram vzdelávania LINK Academy

Plagát LINK Academy

LINK Academy - metodika vzdelávania

Naši partneri

Zaujíma Ťa viac?

Prihlás sa na odber noviniek LINK Academy.