Domov O nás LINK Academy Akadémia pre podnikavé ženy Rozvojová výzva Blog Inšpiruj sa

LINK Academy - Organizácie

UMB Hockey Team Logo

UMB Hockey Team vznikol v roku 2014 a je platným členom Európskej univerzitnej hokejovej ligy (EUHL). Hráči sú výlučne vysokoškolskými študentmi Realizačný tím tvoria dobrovoľníci.

365.labb Logo

365.labb je komunitno-coworkingové centrum na Lazovnej ulici, ktoré slúži v prospech mesta Banská Bystrica a podporuje komunitné žitie jeho obyvateľov. Centrum vzniklo v roku 2018. Jeho víziou je, že bude vyhľadávaným miestom, ktoré bude spájať dynamiku práce ľudí a kvalitné vyvážené pracovné prostredie.

Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb SENIUM Logo

Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb SENIUM poskytuje sociálne služby celoročnou formou pobytu občanom v zariadení pre seniorov, v domove sociálnych služieb a v špecializovanom zariadení. Prijímateľov sociálnej služby je spolu 165.

Nádej deťom, o.z. Logo

Nádej deťom pracuje s deťmi z rodín, ktoré žijú v sociálne vylúčených rómskych komunitách. Cieľom je rozvíjať ich životné zručností, aby mali lepšiu možnosť sa integrovať do spoločnosti a vymanili sa tak z generačnej chudoby.

Úsmev ako dar Logo

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar je najstaršou a najväčšou mimovládnou organizáciou. Podporujeme deti a mladých v centrách pre deti a rodiny (CDR – bývalé detské domovy), pomáhame mladým po odchode z CDR a rodinám v ťažkých životných situáciách, aby rodina ostala spolu.

ZA! Medený hámor, o.z. Logo

Ako občianske združenie sme sa v spolupráci s odborníkmi, historikmi a nadšencami rozhodli pomôcť zachovať jedinečný priemyselný areál Medeného hámra v Banskej Bystrici. Približujeme, vysvetľujeme, popularizujeme jeho hodnoty a snažíme sa navrhovať a spolupracovať na reálnych krokoch ochrany, obnovy a rozvoja tohto areálu ako celku.

Združenie Slatinka Logo

Poslaním Združenia Slatinka je ochrana životného prostredia a prírodných hodnôt, najmä v povodí rieky Slatina. Dobrovoľnícka pomoc je nevyhnutná pri starostlivosti o prírodné lokality aj kultúrne dedičstvo.

Dokumenty na stiahnutie

Harmonogram vzdelávania LINK Academy

Plagát LINK Academy

LINK Academy - metodika vzdelávania

Naši partneri

Zaujíma Ťa viac?

Prihlás sa na odber noviniek LINK Academy.