Domov O nás LINK Academy Akadémia pre podnikavé ženy Rozvojová výzva Blog Inšpiruj sa

LINK Academy - Lektori a mentori

Andrea Dolinská

Práci s mládežou sa Andrea venuje už vyše 12 rokov či na miestnej alebo krajskej úrovni. V jej portfóliu možno nájsť témy projektový manažment, komunikačné zručnosti, advokácia mládežníckej politiky či tvorba strategických dokumentov. Vyštudovala medzinárodne vzťahy a diplomaciu, pracovala pre mesto Banská Bystrica a EYOF, venuje sa participácii občanov na veciach verejných a cudzím jazykom.

Beata Žitniaková Gurgová

PhDr. Beata Žitniaková Gurgová, PhD. ako vysokoškolská učiteľka je zameraná na vyučovanie hlavne sociálnej psychológie a tiež vedie sociálno-psychologické tréningy u študentov v rôznych študijných programoch. K jej vedeckým záujmom patrí problematika perfekcionizmu, ale aj účinky pohybu na psychiku jednotlivca. Svoje bohaté skúsenosti z akademickej pôdy a hlavne zážitkového vyučovania využíva aj ako lektorka pri rozvíjaní sociálnych zručností v skupinách klientov, či už v rámci firemných školení alebo na školách rôznych stupňov. Popri svojej rodine sa vo svojom voľnom čase ďalej vzdeláva v rámci rôznych zážitkových workshopoch, ale aj v rámci dlhodobého psychoterapeutického výcviku tanečno-pohybovej terapie v Prahe, kde je momentálne v štvrtom ročníku. Má rada tanec a prírodu.

Filip Lehotský

Filip Janošík Lehotský študoval marketingovú komunikáciu v Trnave a následne pracoval na direct-emailových kampaniach a vernostných programoch ako Gopass, Medusa Card, NAY, BUBO a i. V rámci vyše 10-ročného pôsobenia v marketingu sa podieľal na PR & media projektoch pre Davida Kollera, Korn, Limp Bizkit, pracoval pre rôzne festivaly a ďalšie kapely, vrátane tej svojej. Napísal blog "Jánošík na úteku", ktorý knižne vydal a predal celé dva náklady. Vydal tiež zbierku básní "Dávenie, párenie, trápenie a iné fázy rozchodu". Filip miluje písanie, behaviorálnu psychológiu a techniky vyjednávania, o ktorých porozpráva v rámci svojho kurzu. Účastníkom odkazuje: "Zabudnite na teóriu a prezentácie, budeme písať a navzájom sa učiť dávať a prijímať vecný feedback bez zbytočných sĺz."

Viac info na www.filipjanosik.sk

Peter Huray

Peter Huray je lektor medzinárodných vzdelávacích programov Erasmus+ a Európsky Zbor Solidarity, pracuje pre rôzne európske inštitúcie a neziskové organizácie. Má bohaté skúsenosti s organizovaním medzinárodných vzdelávacích podujatí či projektov. Je nadšenec zážitkového vzdelávania v rozvoji (nielen) mladých ľudí.

Event manažment - Na workshope sa pozrieme bližšie na to, ako si pripraviť a zorganizovať event od A po Z. Prakticky si rozoberieme proces plánovania, prípravy, realizácie a vyhodnotenia eventu a "našijeme" to na vaše nápady. To všetko prebehne interaktívnou formou, nech len nesedíme na zadku a nepočúvame prednášku na 3 hodiny :)

Peter Magurský

Peter Magurský je absolvent Akadémie umení v Banskej Bystrici. Aktuálne pracuje ako rozhlasový moderátor a redaktor, komentátor priamych prenosov. Ako hovorí: "Reč je môj pracovný nástroj už 5 rokov. S moderovaním som začal už popri štúdiu herectva na Akadémii umení. Niekto ponúka doučovanie matematiky, niekto manuálnu prácu.

Ja vám ja ponúkam svoj hlas a svoje rečové zručnosti. Tvorbu voice-overov do reklamy či promo videí, výrobu podcastov, moderovanie eventov a tiež rečové tréningy, na ktorých zlepšíte svoj hlasový a rečový prejav.

Jaroslav Dodok

Od 13-tich rokov sa venuje marketingu, médiám a vzdelávaniu. Vedie marketingovú agentúru Mavio Media s.r.o. a rozvojový program Show your talent, ktorý vyhlásila Nadácia Pontis za jeden z 15-tich najinovatívnejších vzdelávacích projektov na Slovensku.

Aká dlhá cesta vedie od nápadu k skutočnému projektu? Počas workshopu sa pozrieme na to ako vyzerá projektový cyklus, akým spôsobom vytvoriť analýzu potrieb konkrétnej komunity alebo skupiny ľudí, prečo sú niektoré projekty úspešné a iné nie, ale aj na to čo je to "feedforwarding". Na záver si zhrnieme čo je úlohou projektového manažéra a aké nástroje môže využívať pri príprave a realizácii projektu.

Veronika Timková

Lektorka softskills, workshopov pre zvýšenie radosti z práce a outdoorových tréningov na Slovensku i v zahraničí.

Monika Kupšo

Lektorka komunikácie a zdravej sebaprezentácie, mentorka osobného sebarozvoja a mentálna koučka pre dospelých a mládež.

Tomáš Kriššák

Tomáš je odborník na informačnú bezpečnosť, ktorý zakladal projekty Checkbot, Sebavedomé Slovensko, či vzdelávaciu platformu HOPE - Hall of positive engagement. Tomáš sa venuje rozvoju kritického myslenia, hodnotovému vzdelávaniu a mediálnej gramotnosti.

Martina Ragalová Hromadová

Martina pracuje v Nadácii Ekopolis od roku 2018 na pozícii PR manažérky. Na svojich workshopoch prináša aktuálne trendy a skúsenosti priamo z praxe z neziskového sektora. Venuje sa externej komunikácii, digitálnemu marketingu a sociálnym sieťam.

Csilla Droppová

Csilla pôsobí dlhodobo v organizácii Vydra - vidiecka rozvojová aktivita v Čiernom Balogu, ktorej poslaním je prostredníctvom dobrovoľníckych aktivít zachovávanie tradícií, kultúrnych a prírodných hodnôt, a podpora trvalo udržateľného vidieckeho regiónu. Je absolventkou Ekonomickej univerzity v Bratislave. Dizertačnú prácu spracovala na Katedre cestovného ruchu UMB v Banskej Bystrici so zameraním na tému: Marketingové stratégie aktívneho zahraničného cestovného ruchu Slovenska. Viac ako 25 rokov pôsobí ako free-lance konzultantka a lektorka v oblasti manažmentu. Pracuje pre klientov v biznis sektore, ako aj pre mimovládne neziskové organizácie.

Zuzana Vojtášová

Zuzana je skúsená lektorka, konzultantka a profesionálna koučka. Pôsobí ako Google Certified Trainer v oblasti Leadership a Design Thinking. Práve skúsenosti z business prostredia, verejnej správy i neziskového sektora jej umožňujú jedinečným spôsobom sprevádzať jednotlivcov, lídrov a tímy. Pomáha objavovať potenciál, talenty i vnútornú motiváciu. Inšpiruje k napĺňaniu vízií a efektívnemu dosahovaniu cieľov.

Dokumenty na stiahnutie

Harmonogram vzdelávania LINK Academy

Plagát LINK Academy

LINK Academy - metodika vzdelávania

Naši partneri

Zaujíma Ťa viac?

Prihlás sa na odber noviniek LINK Academy.