Domov O nás LINK Academy Akadémia pre podnikavé ženy Rozvojová výzva Blog Inšpiruj sa

Akadémia pre podnikavé ženy - O projekte

Kto sme a čo robíme?

LINK Academy je nový projekt z dielne LINK CoWorking určený cieľavedomým študentom a študentkám stredných a vysokých škôl a mladým ľuďom z Banskej Bystrice a okolia, ktorí majú chuť získavať nové vedomosti na 10 online a offline workshopoch a pomôcť svojej komunite a mestu prostredníctvom dobrovoľníctva vo vybranej banskobystrickej organizácii počas 3 mesiacov. Cieľom LINK Academy je najmä podpora a rozvoj kľúčových sociálnych a profesijných kompetencií a schopností. 

Projekt je pokračovaním úspešného projektu Social Impact Academy, vďaka ktorému dostalo 163 mladých ľudí priestor na realizáciu ich vlastných nápadov. 

Kto sme a čo robíme?

V Banskej Bystrici pôsobíme od roku 2016. Sme občianske združenie, ktoré vytvára komunitu tvorivých, inšpiratívnych a podnikavých ľudí prostredníctvom organizovania vzdelávacích, motivačných a networkingových podujatí v Banskej Bystrici. 

Vzdelávanie

Vzdelávanie v témach projektového a strategického manažmentu, event manažmentu, marketingu, time manažmentu a prezentačných zručností.

Prax

Samotní účastníci budú pracovať vo viacerých projektových tímoch na vopred zadaných úlohách od partnerských organizácií. Partnerské organizácie budú z oblasti životného prostredia, občianského aktivizmu i zo sociálnej sieti oblasti. Účastníci budú na tri mesiace súčasťou týchto organizácii ako dobrovoľníci.

Bonus

Realizujeme dva workshopy v spolupráci s partnerom z Nórska (ukážka vzdelávania mladých ľudí v Nórsku pre zapojených účastníkov vzdelávacieho programu )

Naši partneri

Zaujíma Ťa viac?

Prihlás sa na odber noviniek LINK Academy.