Domov O nás LINK Academy Akadémia pre podnikavé ženy Rozvojová výzva Blog Inšpiruj sa

O nás

English

Kto sme a čo robíme?

LINK Academy je nový projekt z dielne LINK CoWorking určený cieľavedomým študentom a študentkám stredných a vysokých škôl a mladým ľuďom z Banskej Bystrice a okolia, ktorí majú chuť získavať nové vedomosti na 10 online a offline workshopoch a pomôcť svojej komunite a mestu prostredníctvom dobrovoľníctva vo vybranej banskobystrickej organizácii počas 3 mesiacov. Cieľom LINK Academy je najmä podpora a rozvoj kľúčových sociálnych a profesijných kompetencií a schopností.

Projekt je pokračovaním úspešného projektu Social Impact Academy, vďaka ktorému dostalo 163 mladých ľudí priestor na realizáciu ich vlastných nápadov.

Kto sme a čo robíme?

V Banskej Bystrici pôsobíme od roku 2016. Sme občianske združenie, ktoré vytvára komunitu tvorivých, inšpiratívnych a podnikavých ľudí prostredníctvom organizovania vzdelávacích, motivačných a networkingových podujatí v Banskej Bystrici.

Náš tím

Evka

Som koordinátorka projektu Mám na starosti riadenie projektu, či ideme podľa plánu a strážim financie. :)

Diana

Ahoj, moje meno je Diana a v LINK Academy mám na starosti marketing a komunikáciu s účastníkmi projektu. Pokiaľ budeš mať akékoľvek otázky, neváhaj sa na mňa kedykoľvek obrátiť! :)

Silvia

Ahoj, volám sa Silvia a v projekte sa podieľam na samotnej organizácii vzdelávacích workshopov a mám na starosti komunikáciu s lektormi.

Lucia

Som z partnerskej organizácie Centrum dobrovoľníctva. V projekte mám na starosti spoluprácu s organizáciami, v ktorých budú naši účastníci a účastníčky dobrovoľníčiť.

Kontaktujte nás

Fakturačné údaje:

CoWorking Banská Bystrica
Trieda SNP 1696/62
974 01, Banská Bystrica

IČO: 50356038
DIČ: 2120459033

Tu nás nájdete osobne:

365.labb
Lazovná 5
974 01, Banská Bystrica

Telefón

Eva Ščepková +42 908 565 464

Naši partneri

Zaujíma Ťa viac?

Prihlás sa na odber noviniek LINK Academy.